Malá větrací jednotka s rekuperací tepla RESPIRO 150 PRO

Přejít na obsah

Malá větrací jednotka s rekuperací tepla RESPIRO 150 PRO

hopsematam
RESPIRO 150 PRO je malá větrací jednotka s rekuperací tepla vhodná pro nové stavby nebo rekonstrukce jako záměna stávajícího podtlakového větrání ventilátory. Tato jednotka je ideálním řešením pro náhradu nefunkčních, dříve instalovaných ventilátorů s průměrem 100 nebo 160 mm ve stávajících instalacích (bez potřeby dodatečných stavebních úprav, elektroinstalace a zajištění odvodu kondenzátu).
Jednotka je vybavena regeneračním výměníkem z keramického materiálu, který umožňuje až 78% tepelnou účinnost (maximální až 93%). Pro snadnou údržbu a servis je výměník přístupný po odejmutí vnitřní části jednotky obsahující ventilátor. Na obou stranách výměníku je umístěn filtr třídy G3 (ISO coarse 45 %).

Jednotka je osazena reverzibilním axiálním ventilátorem se stejnosměrným motorem a je určena pro trvalý provoz. Pro snadnou regulaci otáček lze použít standardní 2rychlostní provedení manuálního ovládání na skříni ventilátoru s možností připojení externího ovladače sepnutí vyšších otáček. Varianta RD umožňuje regulaci otáček na základě integrovaného senzoru vlhkosti, což zajišťuje optimální kvalitu vzduchu v místnosti. Součástí jednotky ve verzi RD je bezdrátový ovladač umožňující nastavení provozního režimu (pouze přívod/pouze odvod/střídavě odvod a přívod), 3 rychlosti a ovládání až 16 jednotek RESPIRO. V režimu „střídání“ je nastaven standardní interval změny směru proudění 70 s.

Jednotku lze instalovat pouze v horizontální ose tělesa výměníku se sklonem min. 1 % k venkovní straně stěny. Dlouhý připojovací nástavec (500 mm), který obsahuje keramický tepelný výměník, je možné přizpůsobit dle tloušťky stěny. Montáž na stěnu pomocí čtyř montážních šroubů.

Sytémové řešení díky lokálních jednotek RESPIRO


Cena této jednotky se pohybuje okolo 11 115 Kč s DPH. Pokud máte zájem o objednání této jednotky k montáži naší firmou, nezapomeňte nás  kontaktovat.

Zdroj a víceinformací: elektrodesign.cz


There are no reviews yet.
0
0
0
0
0

Facebook Google+ Twitter Print Email
David Sobotík
TEL: 777 669 981
EMAIL: elektroprace@hopsematam.cz
David Sobotík
TEL: 777 669 981
EMAIL: elektroprace@hopsematam.cz
BTC, LTC, platby za elektroinstalace
Návrat na obsah